4world Wtyk RJ45 UTP kat5e 100 szt 4world Wtyk RJ45 UTP kat5e 100 szt
Producent: 4world
Cena: 26,00 zł (netto: 21,14 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Alantec Wtyk RJ45 (8P8C) UTP kat 5e Alantec Wtyk RJ45 (8P8C) UTP kat 5e
Producent: Alantec
Cena: 32,00 zł (netto: 26,02 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ASSMANN Patch cord światłowodowy MM 62,5/125 OM1 LC-SC 5m ASSMANN Patch cord światłowodowy MM 62,5/125 OM1 LC-SC 5m
Producent: ASSMANN
Cena: 56,00 zł (netto: 45,53 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
ASSMANN Patchcord FO Singlemode 09/125 OS2 LC-LC duplex 2m żółty ASSMANN Patchcord FO Singlemode 09/125 OS2 LC-LC duplex 2m żółty
Producent: ASSMANN
Cena: 35,00 zł (netto: 28,46 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
ASSMANN Patchcord FO Singlemode 09/125 OS2 LC-LC duplex 5m żółty ASSMANN Patchcord FO Singlemode 09/125 OS2 LC-LC duplex 5m żółty
Producent: ASSMANN
Cena: 43,00 zł (netto: 34,96 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
ASSMANN Patchcord FO Singlemode 09/125 OS2 LC-LC duplex 7m żółty ASSMANN Patchcord FO Singlemode 09/125 OS2 LC-LC duplex 7m żółty
Producent: ASSMANN
Cena: 46,00 zł (netto: 37,40 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
ASSMANN Patchcord FO SM 09/125 OS2 LC-LC duplex 1m żółty ASSMANN Patchcord FO SM 09/125 OS2 LC-LC duplex 1m żółty
Producent: ASSMANN
Cena: 34,00 zł (netto: 27,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
ASSMANN Wtyk RJ45 ekranowany kat.5e uniwersalny drut/linka 8P8C 100szt ASSMANN Wtyk RJ45 ekranowany kat.5e uniwersalny drut/linka 8P8C 100szt
Producent: ASSMANN
Cena: 81,00 zł (netto: 65,85 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ASSMANN Wtyk RJ45 ekranowany kat.6 uniwersalny drut/linka 8P8C 100szt ASSMANN Wtyk RJ45 ekranowany kat.6 uniwersalny drut/linka 8P8C 100szt
Producent: ASSMANN
Cena: 92,00 zł (netto: 74,80 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ASSMANN Wtyk RJ45 kat.5e uniwersalny drut/linka 8P8C 100szt ASSMANN Wtyk RJ45 kat.5e uniwersalny drut/linka 8P8C 100szt
Producent: ASSMANN
Cena: 40,00 zł (netto: 32,52 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ASSMANN Wtyk RJ45 kat.6 uniwersalny drut/linka 8P8C 100szt ASSMANN Wtyk RJ45 kat.6 uniwersalny drut/linka 8P8C 100szt
Producent: ASSMANN
Cena: 61,00 zł (netto: 49,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Delock Moduł keystone gniazdo HDMI F - HDMI F 110 na kablu 22cm do puszki montażowej Delock Moduł keystone gniazdo HDMI F - HDMI F 110 na kablu 22cm do puszki montażowej
Producent: Delock
Cena: 55,00 zł (netto: 44,72 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Delock Moduł keystone gniazdo HDMI F - HDMI F 250 na kablu 22cm do puszki montażowej Delock Moduł keystone gniazdo HDMI F - HDMI F 250 na kablu 22cm do puszki montażowej
Producent: Delock
Cena: 59,00 zł (netto: 47,97 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Delock Moduł keystone gniazdo RJ45 - RJ45 kat.6 do puszki montażowej Delock Moduł keystone gniazdo RJ45 - RJ45 kat.6 do puszki montażowej
Producent: Delock
Cena: 32,00 zł (netto: 26,02 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Delock Moduł keystone gniazdo USB 2.0 AF - USB BF do puszki montażowej  czarny Delock Moduł keystone gniazdo USB 2.0 AF - USB BF do puszki montażowej czarny
Producent: Delock
Cena: 43,00 zł (netto: 34,96 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Delock Moduł keystone gniazdo USB 3.0 AF - USB AM 250 z kablem Delock Moduł keystone gniazdo USB 3.0 AF - USB AM 250 z kablem
Producent: Delock
Cena: 56,00 zł (netto: 45,53 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Digitus Kabel teleinformatyczny, instalacyjny, U/UTP kat.6, drut, miedziany, PVC, 305m, fioletowy Digitus Kabel teleinformatyczny, instalacyjny, U/UTP kat.6, drut, miedziany, PVC, 305m, fioletowy
Producent: Digitus
Cena: 457,00 zł (netto: 371,54 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Digitus Patch cord FO MM 50/125 OM4 LC-LC duplex 7m Digitus Patch cord FO MM 50/125 OM4 LC-LC duplex 7m
Producent: Digitus
Cena: 53,00 zł (netto: 43,09 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl