4world Konektor LC, APC,SX SM 0.9mm 4world Konektor LC, APC,SX SM 0.9mm
Producent: 4world
Cena: 11,00 zł (netto: 8,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
4world Patchcord RJ45 | osłonka zalewana | kat. 5e | UTP | 1m | szary 4world Patchcord RJ45 | osłonka zalewana | kat. 5e | UTP | 1m | szary
Producent: 4world
Cena: 7,00 zł (netto: 5,69 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
4world Wtyk RJ45 UTP kat5e 100 szt 4world Wtyk RJ45 UTP kat5e 100 szt
Producent: 4world
Cena: 26,00 zł (netto: 21,14 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Alantec Wtyk RJ11 (6P4C) opak 100 szt Alantec Wtyk RJ11 (6P4C) opak 100 szt
Producent: Alantec
Cena: 30,00 zł (netto: 24,39 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Alantec Wtyk RJ45 (8P8C) UTP kat 5e Alantec Wtyk RJ45 (8P8C) UTP kat 5e
Producent: Alantec
Cena: 32,00 zł (netto: 26,02 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ASSMANN Patch cord FO SM 09/125 OS2 LC-LC duplex 1m żółty ASSMANN Patch cord FO SM 09/125 OS2 LC-LC duplex 1m żółty
Producent: ASSMANN
Cena: 34,00 zł (netto: 27,64 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
ASSMANN Patchcord FO Singlemode 09/125 OS2 LC-LC duplex 2m żółty ASSMANN Patchcord FO Singlemode 09/125 OS2 LC-LC duplex 2m żółty
Producent: ASSMANN
Cena: 35,00 zł (netto: 28,46 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
ASSMANN Patchcord FO Singlemode 09/125 OS2 LC-LC duplex 5m żółty ASSMANN Patchcord FO Singlemode 09/125 OS2 LC-LC duplex 5m żółty
Producent: ASSMANN
Cena: 43,00 zł (netto: 34,96 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
ASSMANN Patchcord FO Singlemode 09/125 OS2 LC-LC duplex 7m żółty ASSMANN Patchcord FO Singlemode 09/125 OS2 LC-LC duplex 7m żółty
Producent: ASSMANN
Cena: 43,00 zł (netto: 34,96 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
ASSMANN Wtyk RJ45 ekranowany kat.5e uniwersalny drut/linka 8P8C 100szt ASSMANN Wtyk RJ45 ekranowany kat.5e uniwersalny drut/linka 8P8C 100szt
Producent: ASSMANN
Cena: 79,00 zł (netto: 64,23 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ASSMANN Wtyk RJ45 ekranowany kat.6 uniwersalny drut/linka 8P8C 100szt ASSMANN Wtyk RJ45 ekranowany kat.6 uniwersalny drut/linka 8P8C 100szt
Producent: ASSMANN
Cena: 92,00 zł (netto: 74,80 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ASSMANN Wtyk RJ45 kat.5e uniwersalny drut/linka 8P8C 100szt ASSMANN Wtyk RJ45 kat.5e uniwersalny drut/linka 8P8C 100szt
Producent: ASSMANN
Cena: 36,00 zł (netto: 29,27 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ASSMANN Wtyk RJ45 kat.6 uniwersalny drut/linka 8P8C 100szt ASSMANN Wtyk RJ45 kat.6 uniwersalny drut/linka 8P8C 100szt
Producent: ASSMANN
Cena: 59,00 zł (netto: 47,97 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ATEN *SC/UPC-LC/UPC 2M 2*9/125 YELOW ATEN *SC/UPC-LC/UPC 2M 2*9/125 YELOW
Producent: ATEN
Cena: 61,00 zł (netto: 49,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Delock Moduł keystone gniazdo HDMI F - HDMI F 110 na kablu 22cm do puszki montażowej Delock Moduł keystone gniazdo HDMI F - HDMI F 110 na kablu 22cm do puszki montażowej
Producent: Delock
Cena: 56,00 zł (netto: 45,53 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Delock Moduł keystone gniazdo HDMI F - HDMI F 250 na kablu 22cm do puszki montażowej Delock Moduł keystone gniazdo HDMI F - HDMI F 250 na kablu 22cm do puszki montażowej
Producent: Delock
Cena: 56,00 zł (netto: 45,53 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Delock Moduł keystone gniazdo RJ12 - RJ12 kat.3 do puszki montażowej Delock Moduł keystone gniazdo RJ12 - RJ12 kat.3 do puszki montażowej
Producent: Delock
Cena: 24,00 zł (netto: 19,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Delock Moduł keystone gniazdo RJ45 - LSA STP kat.6A do puszki montażowej Delock Moduł keystone gniazdo RJ45 - LSA STP kat.6A do puszki montażowej
Producent: Delock
Cena: 43,00 zł (netto: 34,96 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl