Kable

ASSMANN Wtyk RJ45 ekranowany kat.6 uniwersalny drut/linka 8P8C 100szt ASSMANN Wtyk RJ45 ekranowany kat.6 uniwersalny drut/linka 8P8C 100szt
Producent: ASSMANN
Cena:

102,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 82,93 zł

szt.
zobacz więcej
ASSMANN Wtyk RJ45 kat.5e uniwersalny drut/linka 8P8C 100szt ASSMANN Wtyk RJ45 kat.5e uniwersalny drut/linka 8P8C 100szt
Producent: ASSMANN
Cena:

43,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 34,96 zł

szt.
zobacz więcej
ASSMANN Wtyk RJ45 kat.6 uniwersalny drut/linka 8P8C 100szt ASSMANN Wtyk RJ45 kat.6 uniwersalny drut/linka 8P8C 100szt
Producent: ASSMANN
Cena:

64,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 52,03 zł

szt.
zobacz więcej
Digitus Patch cord światłowodowy FO LC-LC MM 50/125 OM3 duplex LSOH 3m Digitus Patch cord światłowodowy FO LC-LC MM 50/125 OM3 duplex LSOH 3m
Producent: Digitus
Cena:

32,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 26,02 zł

szt.
zobacz więcej
Digitus Patch cord światłowodowy FO LC-LC MM 50/125 OM3 duplex LSOH 5m Digitus Patch cord światłowodowy FO LC-LC MM 50/125 OM3 duplex LSOH 5m
Producent: Digitus
Cena:

35,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 28,46 zł

szt.
zobacz więcej
Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-LC 1m Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-LC 1m
Producent: Digitus
Cena:

27,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 21,95 zł

szt.
zobacz więcej
Digitus Patchcord FO Singlemode 09/125 OS2 LC-LC duplex 2m Żółty Digitus Patchcord FO Singlemode 09/125 OS2 LC-LC duplex 2m Żółty
Producent: Digitus
Cena:

30,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 24,39 zł

szt.
zobacz więcej
Digitus Patchcord FO SM 09/125 OS2 LC-LC duplex 1m Żółty Digitus Patchcord FO SM 09/125 OS2 LC-LC duplex 1m Żółty
Producent: Digitus
Cena:

29,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 23,58 zł

szt.
zobacz więcej
Digitus Patchcord światłowodowy FO LC-SC MM 50/125 OM3 duplex LSOH 1m Digitus Patchcord światłowodowy FO LC-SC MM 50/125 OM3 duplex LSOH 1m
Producent: Digitus
Cena:

28,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 22,76 zł

szt.
zobacz więcej
Digitus Patchcord światłowodowy FO LC-SC MM 50/125 OM3 duplex LSOH 2m Digitus Patchcord światłowodowy FO LC-SC MM 50/125 OM3 duplex LSOH 2m
Producent: Digitus
Cena:

31,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 25,20 zł

szt.
zobacz więcej
Digitus Patchcord światłowodowy FO LC-SC MM 50/125 OM3 duplex LSOH 5m Digitus Patchcord światłowodowy FO LC-SC MM 50/125 OM3 duplex LSOH 5m
Producent: Digitus
Cena:

39,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 31,71 zł

szt.
zobacz więcej
Extralink Kabel Patchcord jednomodowy LC/UPC-SC/APC Simplex 2m Extralink Kabel Patchcord jednomodowy LC/UPC-SC/APC Simplex 2m
Producent: Extralink
Cena:

22,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 17,89 zł

szt.
zobacz więcej
Extralink Kabel Patchcord LC/UPC-LC/UPC Jednomodowy Simplex 0,5m Extralink Kabel Patchcord LC/UPC-LC/UPC Jednomodowy Simplex 0,5m
Producent: Extralink
Cena:

22,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 17,89 zł

szt.
zobacz więcej
Extralink Kabel Patchcord SC/APC-SC/UPC Jednomodowy Simplex Extralink Kabel Patchcord SC/APC-SC/UPC Jednomodowy Simplex
Producent: Extralink
Cena:

22,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 17,89 zł

szt.
zobacz więcej
Extralink Patchcord LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 DUPLEX 3.0mm 1m Extralink Patchcord LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 DUPLEX 3.0mm 1m
Producent: Extralink
Cena:

24,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 19,51 zł

szt.
zobacz więcej
Extralink Złączka CAT6 UTP Extralink Złączka CAT6 UTP
Producent: Extralink
Cena:

24,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 19,51 zł

szt.
zobacz więcej
Gembird Kabel spiralny tel RJ10/4P4C/2m/Czarny Gembird Kabel spiralny tel RJ10/4P4C/2m/Czarny
Producent: Gembird
Cena:

12,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 9,76 zł

szt.
zobacz więcej
Gembird Kabel telefoniczny 4zyły biały 100m rolka linka Gembird Kabel telefoniczny 4zyły biały 100m rolka linka
Producent: Gembird
Cena:

42,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 34,15 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl